Vyberte platidlo:
Nejprodávanější
Doporučujeme
Náš nový VojenskyProdej.cz
Úvodní stránka > Bundy, blůzy, kabáty, vesty > Mikiny, větrovky, svetry > Maskovaná mikina Night Watch, pro volný čas, s kapucí a klokaní kapsou
Úvodní stránka > EXCLUSIVE > Maskovaná mikina Night Watch, pro volný čas, s kapucí a klokaní kapsou
Maskovaná mikina Night Watch, pro volný čas, s kapucí a klokaní kapsou
Kód produktu: 2484
Cena :849,- Kč
Cena bez DPH:701,61 Kč
Vyberte velikost:
Dostupnost: ihned k odeslání
Množství (uveďte): ks
Maskáčová hoodie mikina přes hlavu s krátkým zipem, volnočasové bundy v atraktivním stylu a vzhledu Robin Hood pro outdoorové aktivity, vycházky do přírody, na výlety.
Obliba produktu:

Maskáčová polopropínací bunda s kapucí a klokaní kapsou na břiše, stylle Noční varta, má  zesílené část v namáhané oblasti ramen prodlouží trvanlivost Vašeho oblečení. Praktické elastické náplety na rukávech a spodním obvodu mikiny dobře přiléhají k tělu a nebude Vám tak nepříjmně zafukovat.

Využijete při svých outdoorových aktivitách, do přírody i na výlety. Aby Vám nefoukalo do rukávu a kolem pasu, má mikina pružné náplety. Vpředu na břiše kapsa, přístupná z obou stran. Pod krkem stahovací tkaloun kapuce.

Materiál: 65% Tencel®, 35% bavlna

Doporučeno prát na 40°C

Barva: maskáčová

Velikosti, měřeno položeno na stole (v cm):

Tencel®
Vlákno se vyrábí z eukalyptového dřeva, ze stromů pěstovaných v trvale obnovovaných porostech. Eukalyptus je zbaven kůry a rozsekán na malé kousky. Potom se rozvaří na celulózu. Při rozpouštění celulózy se používá organické rozpouštědlo aminoxid, které se používá také v kosmetice. Rozvařená celulóza se procedí přes síto do vlažnější vody, jako když se vyrábí nudle. Vzniklé „nudle“ se ještě za mokra mechanicky natahují přes rotující válečky, až se dosáhne požadované tloušťky. Potom se vlákno čistí od chemikálií, které se vrací zpět do výrobního procesu, a namotá se na cívky.

Díky své struktuře vláken má Tencel® několik výhod: vlákno je jemné jako pokožka, pevné jako polyester, chladivé jako len, hřejivé jako vlna a absorbuje více než bavlna. Tencel® je schopen absorbovat pot díky vláknům ze kterých je vlákno složené. Tato vlákna jsou hydrofilní a zaručí ideální absorpci potu a udržení optimálního mikroklimatu pokožky. Ve srovnání s umělými vlákny je transport vlhkosti unikátní, probíhá uvnitř vlákna. Umělá vlákna nejsou schopna absorbovat vlhkost dovnitř vlákna a k transportu dochází pouze na povrchu. Ve srovnání s bavlnou Tencel® absorbuje o 50 % více vlhkosti. V porovnání s ostatními materiály je Tencel® schopen odvádět pot i při 65% vlhkosti vzduchu. Co se týče hygieny a množení bakterií, které způsobují nepříjemný zápach, je Tencel® díky svým přírodním protibakteriálním vlastnostem ideální materiál pomáhající naší pokožce relaxovat a uvolňovat se. Množení bakterií způsobujících zápach nemá u materiálu Tencel® šanci.

Prozatím nebyl přidán žádný komentář ...
Novinkovač
Zadejte svůj e-mail a dáme Vám vědět o novém zboží, o změnách, které Vás mohou zajímat:
Ukáže se poslední zpráva
časově omezené

Cely VojenskyProdej.cz otevřete ZDE!