AAA Armyshop Trefa Kameničky, Zásilkový obchod pro Vás
Vyberte platidlo:
Nejprodávanější
Doporučujeme
Náš nový VojenskyProdej.cz
Úvodní stránka > Obchodní podmínky > Možnosti platby

Možnosti platby

  Způsoby platby:

Poštovné při platbě předem stojí 79 Kč
Při dodávce zboží nad 2000,- Kč - doprava ZDARMA!

Při dodání zboží v ceně nad 2 000,- Kč nebudete platit dopravu Vy, ale zabezpečíme ji na naše náklady. Poštovné zdarma se vztahuje pouze pro Česko.
 
Platební podmínky pro zákazníky ze Slovenska:
  • zákazníci ze Slovenska mají možnost stejných plateb jako čeští zákazníci. Je možné platit dobírkou, převodem na náš slovenský účet vedený u FIO banky Slovensko nebo pomocí online internetových platebních služeb.
  • dopravu účtujeme paušalní sazbou 79 Kč. Při platbě dobírkou účtujeme doběrečné 40 Kč.
  • jakmile od Vás obdržíme platbu, objednané zboží odesíláme bez zbytečných odkladů k Vám a DODRŽÍME PODMÍNKY.

Platební podmínky pro zákazníky z ČR:

Sami se rozhodnete a určíte si způsob platby za zboží.


Dobírkou:
Placení probíhá při převzetí zboží od pošty, nebo od PPL.
Převodem:
Během objednávky se rozhodnete o způsobu platby. Program Vás při objednávání povede. Na závěr objednávky Vám bude nabídnoto vybrat platbu PŘEVODEM. A po uzavření objednávky (nakonec) Vám program předloží platební dispozice - podklady k plabě. Jakmile penize přijdou, my bez zbytečných odkladů provedeme odeslání Vaší objednávky a DODRŽÍME podmínky.

Platby za objednávky zasílejte na účet TREFA Vojenský prodej s.r.o. číslo 2300624957 / 2010 vedený u FIO banka Havlíčkův Brod.


PayPal: Acceppted 
Během objednávky se rozhodnete o způsobu platby. Program Vás při objednávání povede. Na závěr objednávky Vám bude nabídnoto vybrat platbu PayPal. A po uzavření Vám program předloží platební tlačítko (platební bránu) PayPal. Placení probíhá OnLine přímo ze stránek PayPal. Jakmile penize prijdou, my bez zbytečných odkladů, provedeme odeslani Vasi objednávky a DODRZIME podminky.
Náš PayPal účet je vojenskyprodej@gmail.com
Hotově, přijedete si:
Přijedete do obce Kameničky, okres Chrudim. Než se k nám vypravíte, zavolejte, nebo napište prosím předem, kdy přijedete, abyste se neprojeli... Zboží by mohlo být vyprodané, nebo bychom nemuseli být přítomni.
Připravujeme ...

Kartou:  Během objednávky se rozhodnete o způsobu platby. Program Vás při objednávání povede. Na závěr objednávky Vám bude nabídnoto vybrat platbu Kartou. po uzavření Vám program předloží platební tlačítko (platební bránu) banky Placení probíhá OnLine přímo ze stránek banky Jakmile penize prijdou, my bez zbytečných odkladů, provedeme odeslani Vasi objednávky a DODRZIME podminky.
Mobilem: 
Během objednávky se rozhodnete o způsobu platby. Program Vás při objednávání povede. Na závěr objednávky Vám bude nabídnoto vybrat platbu Kartou. po uzavření Vám program předloží platební tlačítko (platební bránu) banky Placení probíhá OnLine přímo ze stránek banky Jakmile penize prijdou, my bez zbytečných odkladů, provedeme odeslani Vasi objednávky a DODRZIME podminky.
Novinkovač
Zadejte svůj e-mail a dáme Vám vědět o novém zboží, o změnách, které Vás mohou zajímat:
Ukáže se poslední zpráva

Cely VojenskyProdej.cz otevřete ZDE!